III Zachodniopomorski Kongres Oświatowy

Zapraszamy na III Zachodniopomorski Kongres Oświatowy, który odbędzie się 29–30 listopada w Kołobrzegu. Partnerem wydarzenia jest Instytut Badań Edukacyjnych.

Podczas III Zachodniopomorskiego Kongresu Oświatowego poruszane będą takie tematy, jak:

• opracowanie i upowszechnienie narzędzi diagnostycznych do oceny zdolności poznawczych dzieci i młodzieży;
  • zaburzenia dzieci i młodzieży;
  • wprowadzenie RODO w placówkach oświatowych;
  • zmiany w systemie oświatowym (przede wszystkich w wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej);
  • metoda daltońska w edukacji.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

W Kongresie wezmą udział nauczyciele i akademicy, przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Cyfryzacji, ale również przedstawiciele firm wspierających rozwiązania stosowane w nauczaniu czy szeroko rozumianej edukacji. W ramach Kongresu odbędą się warsztaty prawne dotyczące stosowania RODO w szkole.