Nowe terminy zajęć dla nauczycieli w ramach Path2Integrity

Zapraszamy nauczycieli szkół średnich na kolejne spotkania realizowane w ramach projektu Path2Integrity, których celem jest zwiększenie kompetencji i umiejętności nauczycieli w zakresie efektywnego uczenia kwestii związanych z plagiatowaniem, fakenewsami, wiarygodnymi źródłami wiedzy i zaufaniem  nauce.

Zespół Path2Integrity organizuje kolejne warsztaty "Jak rozmawiać z uczniami o fakenewsach, ściąganiu i plagiatach? O szkolnych praktykach (nie)uczciwości". W ramach kursu zostaną przybliżone dialogowe metody pracy z wybranymi materiałami.

Zapraszamy na dodatkowe terminy warsztatów, na które są jeszcze miejsca:

• 23 kwietnia (sobota)
  • 25 i 27 kwietnia (poniedziałek i środa) - dwuczęściowe zajęcia popołudniowe

Uczestnicy otrzymają za udział w warsztatach międzynarodowy certyfikat "The Path2integrity Training Programme For Educators (P2ITE) oraz bezpłatny dostęp do korzystania z materiałów projektu.

Zainteresowanych wzięciem prosimy o wypełnienie formularza rejestracji lub kontakt z dr Agnieszką Dwojak-Matras (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).