Drugi Kongres: Łódź 23.06.2016!

Instytut Badań Edukacyjnych objął patronatem drugą edycję Kongresu Edukacji Pozaformalnej. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca w Łodzi, udział w nim jest bezpłatny. Impreza adresowana do całej branży szkoleniowej w Polsce: firm szkoleniowych i doradczych, trenerów i coachów, organizatorów lifelong learning. Trzy główne sesje tematyczne to „Jakość kwalifikacji i kompetencji – ZSK”, „Jakość usług rozwojowych” i „Lifelong learning”. Wezmą w nich udział pracownicy IBE zajmujący się wdrażaniem zintegrowanego systemu kwalifikacji. Podczas debaty będzie omawiana nowa ustawa o ZSK.

Gościem specjalnym będzie Detlef Eckert, Dyrektor Generalnej Dyrekcji ds. zatrudnienia, spraw społecznych i włączenia społecznego w komisji europejskiej. Kongres objęli patronatem lub wsparciem: Minister Rozwoju, Minister Edukacji Narodowej, Marszałek Województwa Łódzkiego, Konferencja Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Wśród sojuszników są także PARP, IBE, KIG i liczne media.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu. Więcej informacji na stronie: www.kep.com.pl