Konferencja „Interdyscyplinarne konteksty współczesnej pedagogiki i psychologii” pod patronatem IBE

Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej, organizowanej przez Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, która odbędzie się w dniach 25−26 października 2018 roku.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele polskich i zagranicznych akademickich ośrodków pedagogicznych. Podczas konferencji omawiana będzie różnorodna problematyka z dziedziny współczesnej pedagogiki i psychologii, zarówno w ujęciu praktycznym, jak i teoretycznym. Debata będzie obejmować wiele interesujących zagadnień, związanych m.in. z: wychowaniem we współczesnej rodzinie i szkole, pedagogiką resocjalizacyjną i specjalną, pracą socjalną, zawodem nauczyciela, psychologią twórczości, formami ekspresji emocji, kształceniem i rozwojem zawodowym dorosłych, edukacją estetyczną i artystyczną.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji, podzielonym na bloki tematyczne.