Zapraszamy na XI Interdyscyplinarną Konferencję Naukową TYGIEL 2019

XI Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2019 to wydarzenie, które może pochwalić się ponad 10-letnią tradycją. Jest ono inicjatywą lubelskiego środowiska naukowego i wspólnym przedsięwzięciem przedstawicieli wszystkich publicznych lubelskich uczelni wyższych. Patronat honorowy nad konferencją objął Instytut Badań Edukacyjnych.

TYGIEL 2019

Celem konferencji, która odbędzie się w Lublinie w dniach 23-24 marca, jest integracja pracowników naukowych, doktorantów i studentów. Konferencja ma inspirować do nawiązywania współpracy oraz do tworzenia interdyscyplinarnych zespołów badawczych.

Uczestnicy konferencji będą mieć możliwość przedstawienia wyników badań naukowych uzyskanych w ramach realizacji projektów, prac dyplomowych i doktorskich, zaprezentowania swojej działalności naukowej oraz przedstawienia praktycznych zastosowań podjętych działań. Udział w konferencji umożliwia wymianę poglądów i doświadczeń naukowych w gronie osób reprezentujących różne dziedziny nauki, czego efektem może być wyznaczenie nowych lub też weryfikacja obranych wcześniej kierunków badań.

Planuje się, że w wydarzeniu weźmie udział ok. 800 osób z całej Polski, bezpośrednio związanych z różnymi dziedzinami nauki.

Rejestracja

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się w dwóch turach: I tura trwa do 24 stycznia 2019.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: http://www.konferencja-tygiel.pl/