IBE patronem konferencji Microsoftu

Już 16 maja w Warszawie odbędzie się konferencja EduDays 2019 – Szkoła Przyszłości, organizowana przez zespół Microsoft dla Edukacji. Jednym z patronów wydarzenia został Instytut Badań Edukacyjnych. Wśród partnerów imprezy znaleźli się międzynarodowi giganci, tacy jak: Acer, Dell, HP, Lenovo i Samsung.

Kiedy dzisiejsze przedszkolaki staną się absolwentami około 2030 roku, świat będzie mocno odmienny od tego, którego doświadczyły poprzednie pokolenia” tak Microsoft opisuje ideę stojącą za organizacją konferencji. Uczestnicy będą mogli zobaczyć, jak może wyglądać szkoła przyszłości, wykorzystująca w procesie nauczania najnowsze osiągnięcia technologii. W interaktywnej strefie Szkoły Przyszłości każdy z gości będzie mógł przetestować gotowe do wdrożenia innowacyjne rozwiązania edukacyjne. Organizatorzy zapraszają również do dyskusji na temat rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję, blockchain czy uczenie maszynowe, które w najbliższych latach mogą zmienić nasze postrzeganie edukacji. W gronie przedstawicieli środowiska edukacji, samorządów, instytucji centralnych i wiodących firm technologicznych przedstawione zostaną najlepsze i najbardziej nowatorskie praktyki oraz projekty edukacyjne z całego świata.

Konferencja Microsoft EduDays 2019 –Szkoła Przyszłości odbędzie się 16 maja w centrum konferencyjnym MsMermaid, przy ulicy Wioślarskiej 8 w Warszawie.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

LINK DO REJESTRACJI