Konkurs "Dobry Obywatel" zakończony. Znamy zwycięzców

Konkurs "Dobry Obywatel" cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Komisja wybrała zwycięzców z 1683 nadesłanych prac! Oto pełna lista nagrodzonych.

Ogólnopolski konkurs "Dobry Obywatel" skierowany był do dzieci w wieku 2,5-6 lat uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz do uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy przedstawiającej "Dobrego Obywatela". Nagrodzone zostały prace prezentujące kreatywną interpretację hasła #DobryObywatel. Komisja konkursu "Dobry Obywatel" oceniła już zgłoszenia i spośród 1683 nadesłanych prac wyłoniła zwycięzców.

Lista laureatów konkursu "Dobry Obywatel"

W kategorii dzieci w wieku przedszkolnym nagrody zdobyli:

• 1 miejsce
    Franciszek Biernacki, Zofia Czarnocka, Alicja Dyńka, Alicja Jaszczuk, Kacper Kaczorek, Inga Karczewska, Leon Klimek, Wiktoria Kobylińska, Nadia Krasnodębska, Filip Kuryła, Anastazja Lipińska, Aleksander Lis, Mateusz Pachecki, Jakub Popek, Amelia Stępień, Marta Szubielska, Franciszek Szymański, Mikołaj Terlikowski, Maciej Wojciechowski (Publiczne Przedszkole w Golicach)
  • 2 miejsce
    Amine Bourassi, Zofia Kułaga, Lena Ptak, Adrian Cylny, Franciszek Kuś, Lena Knych, Natalia Krzysica, Aleksandra Siwek, Sara Nicewicz (Przedszkole Samorządowe nr 1 w Niepołomicach)
  • 3 miejsce
    Weronika Bezak, Amelia Golemo, Agata Jarosz, Zuzanna Kinel, Martyna Kiwior, Julia Kobos, Antoni Kula, Alan Lasota, Wiktoria Lasota, Kamil Łata, Paulina Łos, Dominika Łoś, Adrian Motyka, Igor Ostrowski, Zuzanna Płaneta, Jakub Sokołowski, Natalia Stachurska, Błażej Starzec, Nikodem Wardzała, Zofia Wdowikowska, Hanna Węgiel, Natan Zarzycki (Przedszkole Publiczne w Oleśnie)

Wyróżnienia
Oliwier Michalak, Barbara Andrzejak, Maria Staszak (Przedszkole nr 15 im. Kardynała Joachima Meisnera we Wrocławiu)

Nela Behrendt, Amelia Czerniawska, Wojciech Dzierzyk, Cezary Girzelski, Vanessa Gostomska, Jan Kaczmarek, Kacper Kołodziejczyk, Hubert Kostkowski, Agata Kramek, Antonina Krzoska, Oliwia Jolanta Krzoska, Antoni Mikusek, Paweł Mikusek, Zuzanna Mikusek, Lena Oliwia Półczyńska, Lena Marta Rożniak, Alan Rudnik, Michał Sigmanski, Zuzanna Irena Szulc, Zofia Szymańska, Julian Tomaszewski, Mateusz Wirkus, Fabian Wojtala, Adrian Zakrzewski, Yeva Bihun, Elvira Storchak (Szkoła Podstawowa Im. Polskich Kawalerów Maltańskich w Ogorzelinach)

Antoni Radłowski, Natalia Szwarc, Jakub Kałdon, Zofia Szczepanek, Hanna Węglińska, Dominik Biało (Akademia Malucha w Tarnobrzegu)

Agata Bagrowska, Bartek Dojaś, Aleksander Dopierała, Szymon Frelichowski, Anna Hemmerling, Franciszek Itkiewicz, Amelia Maciejewska, Lena Nowak, Dominik Piasecki, Jakub Pietraszko, Szymon Sarnowski, Marianna Siwak, Wiktoria Słomka, Emilia Smolińska, Mateusz Wolny, Mateusz Zbieranek (Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Śniadeckiego w Żninie)

Natan Gielec, Maciej Ociepa, Zofia Pietras, Łucja Golińska (Przedszkole w Kłomnicach)

Bartosz Chudzyński, Aleksander Kamiński, Ignacy Kopczyński, Hanna Kopka, Oliwier Kubiszewski, Zofia Lenarcik, Bartłomiej Simiński, Tymofii Zelinskyi, Nela Zielent (Szkoła Podstawowa Filialna im. Wojska Polskiego w Giżycach)

Filip Kurc, Martyna Mazan, Julia Maroń, Maja Jordan, Filip Gwizdała, Kornelia Iskrzycka, Zuzanna Majka (Publiczne Przedszkole nr 1 w Sędziszowie Małopolskim)

Gabriela Kamińska, Alan Bednarz, Nikola Dobrowolska (Szkoła Podstawowa Specjalna nr 60 przy Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi)

Klaudia Bukryj, Lilianna Skwierczyńska (Przedszkole Publiczne Nr 22 Im. Czesława Janczarskiego w Kędzierzynie-Koźlu)

Adam Szczygieł, Franciszek Ordoń, Oskar Pucher, Aleksander Pawlak (Przedszkole nr 1 w Świerklanach)

Nagroda Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji i Nauki
Wiktoria Wojnicka, Antonina Dominik, Wiktoria Tatarczuk, Anna Marek, Maria Glazer, Maria Michałowicz, Maria Cheryavska (Publiczne Przedszkole Nr 3 "Zielony Zakątek" w Strzegomiu)

W kategorii uczniowie klas I-III szkół podstawowych nagrody zdobyli:

• 1 miejsce
    Piotr Duda (Publiczna Szkoła Podstawowa w Głazowie)
  • 2 miejsce
    Sandra Ciechomska (Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Kiernozi)
  • 3 miejsce
    Franciszek Skrobot (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie)

Wyróżnienia
Emilia Cybulska, Julia Grochota, Julia Kobus (Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II w Świdnicy)

Monika Tybuszewska, Oskar Szymański, Alicja Strzyżyńska, Marcin Rutkowski, Stanisław Marczak, Wiktoria Kuźniacka, Wojciech Kusiewicz, Blanka Kinal, Szymon Doroszewski, Julia Wicher, Michał Kusiewicz (Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego ks. Mariana Skrzypczaka w Rojewicach)

Oliwier Szarek (Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym)

Patryk Bukryj (Szkoła Podstawowa Nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu)

Oliwia Wołta (Szkoła Podstawowa im. ppłka. Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy)

Alan Pawłowski (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie)

Oliwier Prorok (Zespół Szkolno - Przedszkolny w Brzeźnicy)

Maja Bąk, Emilia Białokorowicz, Julia Bukowska, Zofia Glibowska, Alicja Greniger, Zuzanna Niezabitowska (Szkoła Podstawowa nr 25 im. Franciszka Juszczaka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 15 we Wrocławiu)

Aleksander Mokry (Szkoła Podstawowa nr 19 w Tychach)

Aleksandra Konieczny (Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 im. Powstańców Śląskich w Piekarach Śląskich)

Hanna Grochowska (Szkoła Podstawowa w Podbieli)

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!