flaga RPTekst łatwy do czytania

Kalendarz wydarzeń

Wybierz datę:
czwartek, marca 26, 2026
09:00

Narzędzia ZRK w projektowaniu ścieżek rozwoju

W imieniu Instytutu Badań Edukacyjnych - Państwowego Instytutu Badawczego (IBE PIB) w Warszawie zapraszamy uczniów klas VII na lekcję on-line, która odbędzie się w dniu 26.03.2026 r. w godzinach 09:00 - 11:00.

10:00

Szkolenie online "ADHD w klasie - rozpoznaj, zrozum, wspieraj mądrze i skutecznie", godz. 10:00-13:00

On line

IBE PIB zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. „ADHD w klasie - rozpoznaj, zrozum, wspieraj mądrze i skutecznie”. Celem szkolenia jest wsparcie nauczycieli w budowaniu sprzyjających warunków do nauczania-uczenia się, dających każdej osobie uczącej się, w szczególności tej z ADHD, możliwość rozwoju na miarę jej potrzeb i możliwości.

16:00

Szkolenie online: Metody pracy w zróżnicowanym zespole klasowym, godz. 16:00-19:00

On line

IBE PIB zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. "Metody pracy w zróżnicowanym zespole klasowym".

Szkolenie odbywa się w ramach projektu realizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych - Państwowy Instytut Badawczy pn.: “Wspieranie dostępności edukacji dla dzieci i młodzieży”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS). Nr projektu: FERS.01.06-IP.05-0002/23. Dofinansowanie projektu z UE: 90 590 125,92 zł